CHSOW Цинк Легура Магнет Врата Застанува Магнетна Врата Затка Не-Удар на Вратата Носителот Скриени Doorstop Мебел Врата Хардвер (Боја : Црна)
  • Ново

CHSOW Цинк Легура Магнет Врата Застанува Магнетна Врата Затка Не-Удар на Вратата Носителот Скриени Doorstop

DEN 1353.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Површински третман : црн никел.Поле на примена : дрвени врати.Главни карактеристики : силна магнетна сила,фиксна вратата лист за да се спречи судир помеѓу вратата и на ѕид.Силна магнетна сила,голем круг магнет има силна привлечност.Магнетот има големо вшмукување сила,која не се плаши од силен ветер,и ја штити дома декорација безбедно и stably.Површински третман : црн никел.Поле на примена : дрвени врати.Главни карактеристики : силна магнетна сила,фиксна вратата лист за да се спречи судир помеѓу вратата и на ѕид.Силна магнетна сила,голем круг магнет има силна привлечност.Магнетот има големо вшмукување сила,која не се плаши од силен ветер,и ја штити дома декорација безбедно и stably.Производ материјал : цинк alloy Surface третман : црна nickel Product боја : black Main функција на : фиксен door Product перформанси : спречување на заклучување на вратата од судир со wall Package се Вклучени : 1 x Вратата Stopper Note : 1.Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.2.Објектот Мерка од страна на страна,тоа би можело да биде од 1-2cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.