CFSNCM Виткање Складирање Кошница Организатор Облека, Кошница Перење Торба Дребулии Играчка Организатор Дома Декор (Боја : Сина, Големина : 271812)
  • Ново

CFSNCM Виткање Складирање Кошница Организатор Облека, Кошница Перење Торба Дребулии Играчка Организатор Дома

DEN 2982.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Различни стилови и големини за да ги задоволат вашите потреби и облекуваат вашиот дом.Дршката е направен од памук јаже,кој е брз и лесен за ракување.Производот структура е здрав и може да издржи природно, без носи ништо.Лесно да се чисти,може да се избриша со влажна крпа или мијат со вода.Таписерии изработка,мазна рутирање,како одраз на брендот концепт.