Божиќ Пижами за Семејството Симпатична Диносаурус Печатење на Врвот и на Гроздобер Геометриски Печати Панталони Соодветен Сет на Меките Божиќ Jammies
  • Ново

Божиќ Пижами за Семејството Симпатична Диносаурус Печатење на Врвот и на Гроздобер Геометриски Печати Панталони

DEN 261.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук. ☆БРЗА ИСПОРАКА, Стандард : 7-14 Дена / Забрзана : 3-5 Дена.Божиќ пижами за семејството.Голема Вредност.Купите 2 или повеќе пижами за да го добиете на 20% попуст!затворање.Рака мие или машина за миење во нежни.ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО - Божиќ пижами за семејство доаѓа во големина на слика-совршен појавување на изгледот во текот на празниците,особено на првиот Божиќ.Секој пакет содржи долг ракав кошула и долги панталони.Одлично за Секој членови!.СРЕЌЕН ПРАЗНИК PAJAMA ГРУПИ - Забава и празнична два дела појавување семејство Божиќ пижами функција со долги ракави блузи и целосна должина панталони опфатени со смешни Божиќ елемент.МЕКИ И УДОБНИ Семејство Божиќ pjs појавување комплети направени од меки и долги-трајни материјал.Тоа е одлична еластичност за совршено се вклопуваат, кожата-пријателски, дише, удобно и облечен во меки, лесни за чистење и отпорни на дамки.ПРИЛИКИ - Со семејството заедно партија, костим cosplay, за викенди пати, семејство вечера ноќта, дома носат, секојдневно носење, sleepwear, loungewear, божиќ, ноќта на вештерките подарок за семејство или пријатели, итн.ЗАБЕЛЕШКА - Мора да ги купите секоја големина поединечно,ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да нарачате.Посебни Големина Тип : Мажи | Големина : Среден | Боја : Бела Б Промоции може да се разликуваат во зависност од посебни големина тип/големина/боја.