Паркер 179C-4-4-pk20 Фитинг, Цевка на Цевка, Кован Месинг, Компресија и Машки Цевка 45 Степен Лактите, 1/4 (Пакување од 20)
  • Ново

Паркер 179C-4-4-pk20 Фитинг, Цевка на Цевка, Кован Месинг, Компресија и Машки Цевка 45 Степен Лактите, 1/4 (Пакување

DEN 6029.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите месинг изградба.Економичен.Долго орев за вибрации.Ул наведени за запаливи течни.Ги исполнува sae j-512. Паркер компресија фитинзи не бараат Распрснување, лемење или други подготовка на цевки е потребно да се соберат.Се нуди во двете forgings и extrusions компресија фитинзи исполнат функционални барања на SAE j-512. Произведени од страна Паркер, направен во сад.