YCSD Облека Складирање Кутија Оксфорд Ткаенина Челична Рамка за Поддршка на Количка за Домаќинство Завршувањето Кутија,52 40 32cm (Боја : 01)
  • Ново

YCSD Облека Складирање Кутија Оксфорд Ткаенина Челична Рамка за Поддршка на Количка за Домаќинство Завршувањето

DEN 933.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ткаенина. 600 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен слој на грбот, супер водоотпорен и издржливи.Анти- ' рѓа челична рамка за поддршка, силни и издржливи, силна носивоста.Производ големина : 68 L, 52 * 40 * 32cm ((Dxšxv).Поле на примена : дневна соба, спална соба, канцеларија, соблекувалната, итн.Карактеристики на производот : стилски дизајн на складирање кутија, диви бои, лесен за чување.