Обичај Загради БЛАГАЈНИЧКИТЕ Мини Заградата за Дигитални, 35mm Филм, и Одберете Медиум Форма
  • Ново

Обичај Загради БЛАГАЈНИЧКИТЕ Мини Заградата за Дигитални, 35mm Филм, и Одберете Медиум Форма

DEN 598.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Камера / флеш платформа за фотографот кој потребите на повеќето компактни setup.Оваа стапка е фаворизирана во спортот и модата, и тоа исто така им овозможува на папараци за да се добие совршен шут.Наменета за сите камерата / флеш комбинации.Вклучени : Камера монтажа завртка, Завртка за блиц или флеш кабелот со флеш анти-пресврт плоча, 1/4" x 20 tripod планината.