Лизгачки Штала Вратата 30 x 96 со Нерѓосувачки Челик 6.6 ft Хардвер | Quadro 4113 Бела Свила со Матирано Нетранспарентно Стакло | Врвот на Планината Железнички Закачалки Здра?
  • Ново

Лизгачки Штала Вратата 30 x 96 со Нерѓосувачки Челик 6.6 ft Хардвер | Quadro 4113 Бела Свила со Матирано Нетранспарентно

DEN 398.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔️ СЕТ ВКЛУЧУВА - бело стакло од врата панел, од не ' рѓосувачки челик пруга 6.6 ft со пред-drilled дупки, закачалки, кат водич, вратата стоп, анти-скок игли, завртки.Сите сребро лизгачки хардвер собата вклучени.Каналите за подот водич треба да биде drilled.Вратата доаѓа без било какви дупки за хардвер. ✔️ ВНАТРЕШНИ работи ШТАЛА ВРАТА - вратата е високо функционална куќа додаток кој заштедува простор и обезбедува долготрајни услуги.Вратата виси и слајдови на железнички намалување на дозата треба за на врата рамки и скапи се заклучува.Лесно да го инсталирате на хардвер или заштедува време.Штала врати за плакари, штала врата со хардвер комплет вклучени. ✔️ ЗАТВОРЕНАТА ВРАТА - Вратата направени од цврст МЕДИЈАПАН и се покриени со еко-дрво.Пред-Готови, Еко-Пријателски, Со Голема Издржливост, Чиста Способност & Квалитет, Стабилност Нула & Дамка Отпорни. ✔️ CUSTOM SIZE — Вратата може да се скрати на 3/4" на врвот и на дното, на 3/4" на левата и десната страна, како и. 5 FT штала хардвер, 6 FT штала хардвер може да бидат обезбедени по барање. 6.6 ft долго лизгачки песна, поврзувани со две 3.3 ft пред-drilled песни.Прав обложени јаглероден челик изградба, цврсти и издржливи.Мазна, молчи и лесен операција.Ролери затка за да се спречи прекумерна брзина.Силна кат водич за стабилизирање на вратата движење.Анти-скок за да се спречи ролки од скокање надвор од патеката.Проред заштеда и лесен за инсталација.Доаѓа со сите потребни хардвер за виси на вратата.Погоден за дрво ѕидови и бетонски ѕидови.