Милениум-Филтри MN-390Z375A FAIREY ARLON (Паркер) Хидраулични Филтер, Директна Осветленост, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Жица Mesh Медиуми, 10 µm Честички Задржување Големина, 365 PSI М?
  • Ново

Милениум-Филтри MN-390Z375A FAIREY ARLON (Паркер) Хидраулични Филтер, Директна Осветленост, 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 4441.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа хидраулични филтер кертриџ е слободна од производствени дефекти и ги исполнува или го надминува фабричките спецификации во однос на фит форма и функционалност.Целосно компатибилен со ОЕМ опрема како што е наведено.Направен во Мичиген, САД.Слики може да биде општа претставувања на производи.