Frekare Фацијална Масажа Раководител Компатибилни со Philips Sonicare Електрична Четка за заби
  • Ново

Frekare Фацијална Масажа Раководител Компатибилни со Philips Sonicare Електрична Четка за заби

DEN 1646.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Звучни бранови навлезат длабоко во порите вертикално да се обезбедување на целосен опсег на чистење. 6 X поефикасно отколку прирачник или спин лицето четка но помалку штета.Фацијална Масажа Раководител Компатибилни со Philips Sonicare Електрична Четка за заби.