Evolur Хемптон 5 во 1 начин на Живот Конвертибилна Креветчето
  • Ново

Evolur Хемптон 5 во 1 начин на Живот Конвертибилна Креветчето

DEN 1147.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Креветчето претвора лесно да се деца кревет, ден кревет, и полна големина кревет (кревет железнички се продава одделно). 3 позиција прилагодливи душек поддршка.Достапни Бела завршница.Accommodates стандард креветчето душек (се продава одделно).На Evolur Хемптон 5 Фиока и Двојно Dressers се исто така достапни да одговараат на оваа колекција.Лесно да се Соберат.Бура Сива/Челик Сива Боја.На Evolur Хемптон 5 во 1 начин на Живот Конвертибилна Креветчето премини со вашето дете од детството преку нивните возрасни години, лесно конвертирање од креветчето за деца и ден кревет и да полна големина кревет.Нејзината богата, софистициран изглед и убав, здрав дизајн комплимент било расадник или соба.На Evolur Хемптон карактеристики камила назад headboard со благо наведнат footboard кој ја нагласува својата мазни и чисти линии.На évolur Хемптон Колекција е вистински класичен солидна на изглед, елегантен во дизајн, лесно на очите.Тоа е убавината лежи во неговата мазна, соседни редови, кои се едноставни и смирувачки.Комплементарна мебел вклучуваат двојно салон и високи градите.На Хемптон Колекција е уникатен по тоа што работи со и го подобрува било кој тип на décor.Бура Сива/Челик Сива Боја.На Хемптон Колекција е само еден од нашите колекции, која има slatted headboard.Потсетува на јасли на лозаро дена, оваа колекција има вродена конзерватизам кој претстава која сама по себе традиционалните елементи во décor.