Бебе Кукла Постелнина Велур Лулка Стол Перница, Сива
  • Ново

Бебе Кукла Постелнина Велур Лулка Стол Перница, Сива

DEN 1101.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер.Направен во САД. 100% полиестер.Машина перат.Назад перница мерки 18.5"x24"x.5".Седиште перница мерки 18.5"x16"x.5".Додавање стил на вашата омилена рокер само што влегов повеќе возбудлива со овој Велур Возрасни Лулка Стол Перница во Сива боја.Оваа тенка подлога сет вклучува назад и седиште перница со панделки да остане безбедно во место.Одговара на повеќето стандардни лулка столици.Целосно произведени во САД.