LIUMANG A4 Цртање Одбор Скица Копија на Маса Линија Цртање Топографија Проѕирен Цртање Одбор А2 Flatbed Копија Табела Led Анимација Технички Цртеж Табела (Боја : BlackA, Големин?
  • Ново

LIUMANG A4 Цртање Одбор Скица Копија на Маса Линија Цртање Топографија Проѕирен Цртање Одбор А2 Flatbed Копија

DEN 4810.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дали сте страствен аматерски или професионален уметник, LED светло душеци се наменети за секого.Ако го исклучите цртање ДОВЕДЕ и да се сврти на следната време, тоа ќе се прикаже на светлината ќе се користи за последен пат.Технологија за заштита на видот : светла еколошки LED без треперење.Идеален за фоки, 2 D анимација, calligraphy, втиснување, scrapbooking, тетоважа трансфер, скицирање и цртање, шиење проекти, обоено стакло, Qui крои, decals, X-ray набљудување, итн.Светлината која се емитира од поддршка плоча јасно осветлува слика, што го прави лесен за следење на сликата.16 килограми и дебелина не е 0.Опис на производот : Вкупната големина : А2 =60x40x0.Широко се користи во : 5 D дијамант сликарство, 2 D анимација, слика, calligraphy, втиснување, scrapbooking, скицирање, матрицата печатење, тетоважа трансфер, шиење проекти, X-ray гледање, архитектура, облека дизајн, КТ, филм, итн.Мемориска функција на светлината осветленост : led цртање одбор со интелегентни складирање функција.Забелешка : се справи со грижа, не користете остри метални објекти за да се избегне гребење на работа површина.USB напојување : Доаѓа со помош на USB кабел, кои лесно можат да моќ на светлина кутија од било кој компјутер кој е директно поврзан со ѕиден штекер, мобилен напојување или USB приклучокот.75cm Packing метод : картон packing Working напон : 12 VRated моќ : 14.4 w Light извор : LEDThickness : 0.Допрете за вклучување/исклучување и светлината контрола.Дизајниран со визија заштитени со технологија, тоа е многу погоден за скицирање, цртање, анимација производство, calligraphy и тетоважа следење.Се прилагодува осветленоста : Само притиснете го копчето, допре сензорот за да се префрлите на светлина кутија, додека не се добие саканата светлината, може да се прилагоди на соодветни осветлувањето во зависност од вашите потреби, посебни вграден филтер може да се спречи око замор, без сенки, без отсјај, дури и ако сте Долги работни часови ќе не боли твоите очи.Без треперење, без зрачење, особено погоден за долго работно време, добро за очи, светла LED обезбедува исклучително ниска топлинска вредност.Совршен избор.75 cm Scale големина : yes Packing листата : 1x А2 копија station1 XPower и USB кабел integrated Dimmable A : три-брзина затемнување : 1 на слаба светлина, 2 средни светлина, 3 силна light B : stepless затемнување : постепено транзиција од слаба светлина за да силна light The копија табела е мазна прозрачна мат.Ултра-тенок и лесен пренослив дизајн : на лесни тежина е 2.