Nhlzj Чисти и Светли 8 Инчи Tabletop Make Up Огледало Зголемена Козметички Прилагодливи Countertop Суета Ретровизори со Plug 3 Ниво Светла (Големина : 5X)
  • Ново

Nhlzj Чисти и Светли 8 Инчи Tabletop Make Up Огледало Зголемена Козметички Прилагодливи Countertop Суета Ретровизори

DEN 2318.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој ЕДНА СТРАНА огледало има 8.4 X8.4 Модерна Квадратен Облик и карактеристики мазна 90-степен вртливата дизајнирани. (Max граница е огледало свртени нагоре).Опремен со природна и светли 50 LED светла околу рамката, 3 видови на боја светла controled со ON/OFF.Стои 14.8-инчи висок, стои исправено на countertops, vanities и табели,доволно висока дека не треба да се превиткуваат непријатно агол.Има атрактивна Боја Заврши дека штити од влага и кондензација.База се бројат и здрав.База дијаметар е 4.8",не заземаат премногу простор за суета табела. ★ Услуги на клиентите : Ние строго ќе се провери производот пред пратката да бидете сигурни дека ќе може да се купи со доверба.Ако не сте задоволни со шопинг искуство или производ не ги исполни вашите очекувања или не одговара на описот, ние ќе го замени производот или да ви даде 100% пари назад.Големина : 413118 CMFeature : Magnifying Material : Месинг+Нерѓосувачки челик+Glass Lenses Материјал : Glass Light : Yes Mirror Облик : Square Size : 8 inch Single двострано : 3 X,5 X зголемена mirror DRIVER МОЌ : Влез : AC85-265 V 50/60 Hz Output : DC 260m A +-5% 9-18 VTA : 50°C ТЦ : 75°CFriendly Совети : Премногу далеку од зголемување огледало ќе предизвика вртоглавица, најдобар растојание е : 3 X : во Рок од 30cm,5 X : Witin 20cm Best подароци за вашите Мајка/Татко/Сестра/Пријатели/Родители.