KEO Мелничката 19390 Модел TS109 месо тело-Тип на Машина, 5/32 Ширина, 2 Сечење Дијаметар, ХСС, TiAlN Слој, Т-Слот месо тело, 1-1/4 месо тело со Дијаметар, 4-9/16 Должина, 12-Flute
  • Ново

KEO Мелничката 19390 Модел TS109 месо тело-Тип на Машина, 5/32 Ширина, 2 Сечење Дијаметар, ХСС, TiAlN Слој,

DEN 14149.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5/32" ширина. 1-1/8" вратот дијаметар. 1-3/4" под намали должината.Земја на потекло : сад. 4-Flute Кобалт Агол-Заокружување Крајот Фабрика - За Општа Намена.KEO Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.