YFQHDD Тоалетна Хартија Носителот Само Ткиво се Тркалаат Крпа Држачот за Бања, Кујна се Лепат на Ѕидот од не ' Рѓосувачки Челик Бранеа
  • Ново

YFQHDD Тоалетна Хартија Носителот Само Ткиво се Тркалаат Крпа Држачот за Бања, Кујна се Лепат на Ѕидот од не

DEN 7343.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАТЕРИЈАЛ : изградени на Цинк легура,да се обезбеди трајност, ' рѓа доказ.БЕЗ ДУПЧЕЊЕ : Лепило лепак, без дупчење - лесно да се инсталира без да се откажат.ЕЛЕГАНТНИ И ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : стилски и елегантен изглед е многу натпреварот со модерна бања, Украсени вашата кујна или купатило со хартиена крпа носителот, да ги задржи вашите чисти и уредни.ШИРОКА ПРИМЕНА : Погоден за мазни површини, како што се керамички плочки, стакло итн, Идеален за употреба во спални соби, бањи, и плакари.Тежина : 184g.Име на производ : Хартиена крпа holder Material : Цинк alloy Surface Третман : Мулти-слој plating Installation метод : Punch Size : како shown1 x Тоалет Тркалаат Holder Applicable објект : Roll paper Bathroom Слободни Стои Тоалет Ткиво Хартија се Тркалаат Носителот Стои со Резерва Функција.