Кампусот Слики Сиракуза Портокал 11w x 8.5 h Наследство Црна Цреша Злато Врежана Диплома Рамка
  • Ново

Кампусот Слики Сиракуза Портокал 11w x 8.5 h Наследство Црна Цреша Злато Врежана Диплома Рамка

DEN 4112.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Рамка се вклопува во 11w x 8.5 h диплома.Ве молиме да не контактирате доколку ви треба различна големина.Официјално лиценцирани Колегиум производ.Го прави одличен подарок за секоја тековна дипломирани и алумни.Премиум Дрвени Калапи Рамка.Рачно изработени во САД.Наследството Црна Цреша злато врежана диплома рамка со вашето училиште е offical злато позлатен печат.Се што ви треба да го внесете вашиот документ и висат на рамката не е вклучена.