WWFF Туш Организатор Бања Агол Полица Туш Caddy Кошница Полици Бања Туш Фах 304 од не ' Рѓосувачки Челик Складирање Rack (Боја : 2 Ниво) (Боја : 2 Ниво)
  • Ново

WWFF Туш Организатор Бања Агол Полица Туш Caddy Кошница Полици Бања Туш Фах 304 од не ' Рѓосувачки Челик Складирање

DEN 890.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАДЕБЕЛУВАЊЕ ,НИКОГАШ не РЃА : Туш рек полица направени од таложење на Цврсти Трајни 304 од не 'рѓосувачки челик, на работ на полица е добро дизајниран, Во прилог, тоа е ниту не се остри,' рѓа, ниту избледи, иако во влажни услови.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Бања складирање може да се сместат сапун, шампон, лицето чистење, лосиони, четки и така натаму, две куки на дното за да виси крпа или бања топката.ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ :Бања туш решетката може да се користи и како кујна багажник, или на некои места може да се мисли на.Во секој случај, неговиот товарот капацитет е толку силна,погоден за сите видови на ѕидови. 304 Полиран не 'Рѓосувачки Челик : за Разлика од некои евтини, лесни алуминиумски полиците, овој туш полица е направен на квалитетот SUS 304 од не' рѓосувачки челик отпорност на корозија и водоотпорен.Лесен за Инсталација : Сите монтажа додатоци што ви треба е вклучена во овој производ,и процесот е лесно.Можете да инсталирате во куќата со себе.