KANULAN Елка 240Cm/8Ft Елка Вештачка Елка Црвени Бобинки и Борови Шишарки Божиќ Украси Карневал Дома Партија Декорација за Дома
  • Ново

KANULAN Елка 240Cm/8Ft Елка Вештачка Елка Црвени Бобинки и Борови Шишарки Божиќ Украси Карневал Дома Партија

DEN 5352.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е магијата дрво, што го прави вашиот дом изгледа целосно на фестивалот атмосфера дури и од надвор.Тоа е убав украс за прикажување во вратите, ходници, тремови и patios.Еко-Пријателски Материјал : Нашата елка ножеви се направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, кој не само што го прави дрвото повеќе вистински и целосни, но исто така додава анти-здроби способност на дрво.Реална Изглед : Сите игли за овој Божиќ дрво се изработени од ПВЦ, давајќи свеж намали изгледа дека ќе трае цела сезона.Едноставен дизајн со зелена боја совети и гранки за да помогне да се емулира вистински елка.Леснотијата на монтажа и демонтажа : се Состои од многу делови за да се овозможи лесна монтажа, демонтажа и складирање.Го прослават Божиќ и да уживате и Изгледот на традиционален на елка со оваа празнична пластична елка.Нема повеќе чистење борови иглички надвор вашите подароци!Одлично за дом или канцеларија.