Speedokote Премиум Висока Материи Јасно Грб
  • Ново

Speedokote Премиум Висока Материи Јасно Грб

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа продажба е за Премија Висока Материи Јасно Грб, Clearcoat 6 Qt.Брз (Кул Темп.) Комплет, SMR-42/60 НЕ е ЗА ПРОДАЖБА, ВО КАЛИФОРНИЈА, МЕРИЛЕНД и ДЕЛАВЕР SMR-42 Висок Материи Јасно грб има исклучителни израмнување карактеристики, одличен сјај за задржување и Г. К. I. Тоа е формулиран со иновативни смоли и УВ стабилизатори за да се обезбеди траен, долго‐траен заврши. - Приноси шест quarts на sprayable јасно палто - се Меша јасна 2 : 1 по волумен со обезбедени activator - Применуваат 2 Палта со 10 минути флеш помеѓу палта со 1.3 mm совет пиштол - Приноси супериорен сјај и да ДОИ, 100% сјаен ниво мери на 60 степени - Супер долга трајност и УВ отпор - Одлично за реставрација работа.