1965 Кливленд Browns Тим Потпиша Вилсон Фудбал 39 Sigs Џим Браун PSA ДНК ГРБ - Autographed Топки
  • Ново

1965 Кливленд Browns Тим Потпиша Вилсон Фудбал 39 Sigs Џим Браун PSA ДНК ГРБ - Autographed Топки

DEN 1495.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed Топки. 1965 Кливленд Browns Тим Потпиша Вилсон Фудбал 39 Sigs Џим Браун PSA ДНК ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џим Браун сувенири.Кливленд Browns сувенири.