Dpliu Трајни Куче Гајба Црно Куче Кафез Затворен со Тоалет Куче Ограда Домаќинство, домашни Миленичиња Кафез со Послужавник со Универзална Кочница Тркала Милениче Pla
  • Ново

Dpliu Трајни Куче Гајба Црно Куче Кафез Затворен со Тоалет Куче Ограда Домаќинство, домашни Миленичиња Кафез

DEN 21959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На високо-квалитетни молчи заклучување на вратата, ја намалува бучавата генерирана од страна на куче.На PUA лента да може ефективно да се спречи урината од протекување од страна, и е солидна и не е лесно да се деформирани.Светларникот е монтажни и може да се користи како ограда.Филмот е шифрирана со целосна плоштадот цевка дизајн, кој е силен и ја штити кучето е прсти.Кочница тркала и универзална тркала може точно да се контролира насоката на кафезот и кочница во време за да се зголеми работниот век.