Карбид Вежба Мелница, 7/16 Дијаметар, 4 Flute, Еден Крајот, 2-3/4 Должина
  • Ново

Карбид Вежба Мелница, 7/16 Дијаметар, 4 Flute, Еден Крајот, 2-3/4 Должина

DEN 2682.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одделение - C2 микро зрна.Повеќенаменски инструмент тип.Крајот стил - 90 Степени.Овие карбид вежба мелница е на одделение - C2 микро зрна, од листата на повици - 208 и е на повеќенаменски инструмент тип, на крајот стил - 90 степени, Крајот е еден крајот, димензија тип - фракционо Инчи, со дијаметар-7/16", месо тело со дијаметар од -7/16".