upscreen. Нула Shield Clear Екран Заштитник за Zepp Z, Силна Нула Заштита, Високо ниво на Транспарентност, Multitouch Оптимизиран
  • Ново

upscreen. Нула Shield Clear Екран Заштитник за Zepp Z, Силна Нула Заштита, Високо ниво на Транспарентност, Multitouch

DEN 508.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.Високо Ниво На Транспарентност, Силна Нула Заштита.Анти-Отпечаток, Multitouch оптимизиран.Лесно, Балон-Бесплатна Инсталација.upscreen Нула Shield Clear Премиум Екран Заштитник обезбедува силна нула заштита и обезбедува лесно чистење поради анти-отпечатоци слој.Висок Transparency The 94% светлина пенетрација задржува на екранот јасност и острина.Силна нула protection The нови развиено силна слој на вашиот upscreen Нула Shield Clear го штити вашиот екран од гребнатини и штети.Анти-Отпечатоци Coating The oleophobic слој отпорен на масла и smudges, го намалува отпечатоци од прсти и обезбедува лесно чистење.Екран на допир оптимизиран multitouch оптимизиран површината задржува оригиналниот допир искуство на вашиот уред.Мазната површина на заштитник обезбедува пријатен на допир сензација.Лесно, балон-слободен installation The напредни силикон лепило обезбедува лесен, балон-бесплатна инсталација и добра адхезија.Тоа е лесно да се отстрани со никаква леплива остатоци или знаци на лево.Прецизност Cut Your upscreen Нула Shield Clear е произведен во Германија со повеќето напредна ласерска технологија по највисоките стандарди за квалитет.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Нула Shield Clear Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.