Голема Ziplock Кеси Тешки 4 Мили 13 x 18 Патент Пластични Resealable Торба 10000 Count
  • Ново

Голема Ziplock Кеси Тешки 4 Мили 13 x 18 Патент Пластични Resealable Торба 10000 Count

DEN 1173.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Искористен простор од околу 1� помалку во должина.RECLOSABLE - Овие поли кеси може да се отвори и затворен лесно со една песна печат.Лесен и Економски.ОБНОВЛИВИ - 4 мили дебели кеси се издржливи, па тие може да се користи за време и време повторно да заштедите пари.● Најдобро за Чување и Заштита на Производот.НАПОМЕНА : СИТЕ СЛИКИ ПРИКАЖАНИ СЕ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА ЦЕЛ САМО.● Може да се користи за чување на unperishable за неколку дена.ИЗДРЖЛИВИ - 4 мили кеси се подебели пластика што ги прави одлични за чување потешки, поостри објекти и да се обезбеди заштита, отпорност на вода и издржливост.