Кливленд 3957-12 Високо-Брзински Челик Авиони Продолжување Вежба Малку, 12 Вкупна Должина, Соголени (Светла), Круг Месо Тело, 135 Степен Сплит Точка, 1/4, 6-Пакет
  • Ново

Кливленд 3957-12 Високо-Брзински Челик Авиони Продолжување Вежба Малку, 12 Вкупна Должина, Соголени (Светла),

DEN 2638.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со 30 степен хеликс.High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи.Кога се работи во стрелките на часовникот насока (десен сечење) спирала fluted алатки evacuate чипови нагоре и надвор од намали за да се намали затнување.Направен во САД.