Природни Loofah Сунѓерот Бања Топката Туш Назад Scrubber, со Exfoliating Loofah Подлога, Природен Еколошки Обновливи Бања Сет
  • Ново

Природни Loofah Сунѓерот Бања Топката Туш Назад Scrubber, со Exfoliating Loofah Подлога, Природен Еколошки

DEN 383.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Највредните капење комбинација] : ќе добиете природен loofah назад scrubber (31.5*4 инчи) да се чисти вашиот целото тело, exfoliating природни loofah сунѓерот подлога, нека ви сјај од глава до пети. [Природен материјал] : Loofah сунѓерот подлога е biodegradable.Тоа е органски и еколошки exfoliating тело чистење.Тоа може да се користи од страна на мажите и жените, погоден за тушеви и кади. 100% природни туш loofah сунѓерот и крпа памучен материјал. [Мулти-функционални loofah назад четка] 4 X 31.5 инчи (без рачка) ултра-долго и широко дизајн, целосно покривање на целиот назад.На рака-пораби памук јаже се справи со е здрав и лесен за употреба.Двострано дизајн, една страна се користи природни loofah да разлиствам, и другата страна ги користи ултра-фини памучна крпа платно за да ја масажа на грбот на кожата. [Loofah сунѓерот подлога] 5.5 X 7.2 инчи, зголемена верзија.Предниот дел е направен од природни loofah, и назад има еластична бенд, што е погодно за позема, чистење и масажа на површина надвор од назад. [Совршен подарок] : бања сунѓерот одговараат е, исто така, најдобриот подарок за вашата фамилија и пријатели.Ние сме посветени на обезбедување на вас со најдобрите производи и услуги.И преку високо-квалитетни производи и услуги на клиентите се грижат за да се обезбеди тоа.