DIAOD Рафиниран Бакар Кат Мозоци Core Бања Мозоци Канализација Печат Течење Потоне Печат Drainer Св Када Приклучок
  • Ново

DIAOD Рафиниран Бакар Кат Мозоци Core Бања Мозоци Канализација Печат Течење Потоне Печат Drainer Св Када Приклучок

DEN 2995.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погоден калибар : 38-45mm。.Направени од Рафиниран бакар, цврста текстура и долг животен век。.Користење на постојана магнетни levitation технологија, слободен отворање и затворање на мозоци。.Силиконски запечатување прстен има силна жилавост, полни со ситни празнини и блокира сите воздух。.Едноставна инсталација, нема потреба да ја размонтираат, само поврзете и да го користите。.Материјал : Рафинирани copper Surface технологија : Electroplating Shape : Round Suitable калибар : 38-45mm Suitable длабочина : ≥60mm Made од Рафиниран бакар, цврста текстура и долг животен век。Користење на постојана магнетни levitation технологија, слободен отворање и затворање на мозоци。Силиконски запечатување прстен има силна жилавост, полни со ситни празнини и блокира сите воздух。Едноставна инсталација, нема потреба да ја размонтираат, само поврзете и да го користите。Пакет се Вклучени : 1*Подот на мозоци core Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.