EMAYMEI Помине Уметност Дизајн Палета - 2 Парчиња Смола лак Мешање Плоча, со Златен Раб, Одлична за Нокти Уметник, Место на Ноктите Клип и Секојдневна Употреба (Розова&Си
  • Ново

EMAYMEI Помине Уметност Дизајн Палета - 2 Парчиња Смола лак Мешање Плоча, со Златен Раб, Одлична за Нокти Уметник,

DEN 381.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅ОНА што ЦЕЛОСНО ЌЕ се ДОБИЕ : 2 парчиња помине мешање палета сет.Омилена работа е како прифатлива тие се 2 парчиња, додека на квалитетот се неверојатни. ✅ВИСОК КВАЛИТЕТ И СУПЕР ИЗДРЖЛИВ : EMAYMEI помине послужавник за помине уметност, кои се користат за непречено смола материјал, со единствена Овален облик, дизајн, и тие чистат лесно.Доволно поголем големина за рака употреба.Add to картичка сега. ✅НЕВЕРОЈАТНО ОСТРИ ЗА ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛИ ПОДАРОЦИ : Нешто посебно!Исто така можете да купите оваа ноктите боја палета плочка на вашата сестра кој сака помине уметност, и да кажам дека тие се исто така како совршен coasters.Златни рабови е многу убава, изгледа многу симпатична и великодушни!Овој лак мешање палета мермер е добар партнер за фото реквизити, кога ќе се земе слики за козметички производи за фотографија, храна, убава накит, итн. ✅ДИВИ АПЛИКАЦИЈА НАДВОР од ВАШАТА ЗАМИСЛЕТЕ : Го помине уметност палета камен лента е погоден за мешање на гел лак, фондација, спојувајќи кармин или сенки, и други пигменти.Тоа е исто така добра за професионални нокти салон, помине уметност училиште, помине уметност уметник и лични секојдневна употреба, трговија на големо, итн. ✅КОНТАКТ EMAYMEI НАС УСЛУГА ТИМ : Помагање на купувачите да ги реши проблемите отсекогаш бил нашиот прв приоритет.Кога ќе го примите на палети, Ако има погрешна предмети или оштетени предмети, ве молиме пратете mail на нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот прво.Боја : РОЗОВА&СИНА, ПУРПУРНА&WHITEMaterial : Resin Size : 3.94x3.54x0.31 инчен секој one Package се Вклучени : 2 Парчиња со бои box Product име : Помине уметност сликарство гел palette Model : Овална palette Product Информации : EMAYMEI помине мешање плоча камен направен од смола, кои се цврсти, трајни, не-токсични и санитарни.Тоа е погоден за нокти специјалист и други сликари.Бојата изгледа неверојатно, мазна и рамна текстура, лесен за чистење и избрише off.Исто така, како добра декорација за дома, кога не ја користите.