Плоштад Кука Јамка Рака Пескарење Блок,Мини Прашина Екстракција Мелење Блок,Брусење и Полирање Алатка,Удобен Зафат, кој се Користи со Sandpaper,за Мебел,Дрво,Камен,Хард
  • Ново

Плоштад Кука Јамка Рака Пескарење Блок,Мини Прашина Екстракција Мелење Блок,Брусење и Полирање Алатка,Удобен

DEN 1002.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【ПРЕДНОСТ】 - Удобен зафат, погодни за долготрајна работа;Висока цврстина, не е лесно да се деформира. 【ПРАШИНА НАМАЛУВАЊЕ】 -Може да се користи со правосмукалка да се постигне прашина намалување. 【КОРИСТИ СО SANDPAPER】 - Треба да се користи со перфорирани велур sandpaper. 【ПОГОДЕН】 - Погоден за површината брусење и полирање на мебел, дрво, камен, хардвер, како и други производи. 【Jectse】 - Jectse не е само еден бренд.Ние многу се грижиме за нашите клиенти и за изработка на сигурни дека купувачот добива она што тие сакаат.Ги сакаме, давајќи им на нашите клиенти голема вредност и одличен услуги на клиентите.Ние исто така сме тука за било какви прашања или коментари, па испратете ни порака!Може да биде во можност да се најде поевтини алтернативи, но не е ризик изнаоѓање зошто тие чинат помалку.