LQ Датотека Кабинети 7 Слоеви Lockable Tabletop Office управување со Кабинетот Десктоп Фиока Шкафот за Складирање на Податоци во Кутија, Папка (Боја : Кафена)
  • Ново

LQ Датотека Кабинети 7 Слоеви Lockable Tabletop Office управување со Кабинетот Десктоп Фиока Шкафот за Складирање

DEN 987.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

*Секој производ е внимателно дизајниран. *Логистика циклус на 1-2 недели. *Производите се нови, испратени директно од фабриката. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро. ★ Вградени слајд железнички фиока, така што мазна заводот има смисла за мода.Добредојдовте : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Седум нивоа независни складирање за да се задоволат вашите потреби.Се оптимизира вашата канцеларија на животната средина.Направи вашата канцеларија поефикасно и полесно.Димензии : 30cm долго, 35cm широк, 41cm висока.Испрати резервни копче (вкупно две копчиња), Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние сме на странски продавачи.Ние ги сноси трошоците и ризиците на транспорт.Може да се купи со доверба.На испорака на производи циклус е 8 до 15 дена.Ви посакувам среќни купување.