Carlisle 3611401614 Flo-Pac Тврдо Блок Кат Издржам, Тешки Полипропилен Влакната, 4-1/2 Наежвам Трим, 16 Должина, Сина
  • Ново

Carlisle 3611401614 Flo-Pac Тврдо Блок Кат Издржам, Тешки Полипропилен Влакната, 4-1/2 Наежвам Трим, 16 Должина,

DEN 2592.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тврдо блок тешки кат извишува со Полипропилен влакната^Издржливи, тешки, долго-носи crimped влакната^Совршен за улица екипи, изградба, и други барајќи работа сајтови^BPA free^Сите рачки се продава одделно.Carlisle Flo-Pac тврдо блок кат понесете со тешки полипропилен влакната.Издржливи, тешки, долго-носи crimped влакната.Совршен за на улица екипи, изградба, и други барајќи работа сајтови.BPA free.Сите рачки се продава одделно.Произведено во САД.