Aperta Правец на Deflector одговара на BMW Серија 3 E93 | Сива наменска Windblocker | Нацрт-Стоп Правец Запре БМВ Кабриолет
  • Ново

Aperta Правец на Deflector одговара на BMW Серија 3 E93 | Сива наменска Windblocker | Нацрт-Стоп Правец Запре

DEN 5278.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Правец на deflector направени во Европа.Наменска за BMW Серија 3 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013. 80% Намалување во правец на експлозијата & бучава.Брз и лесен за инсталација.ОЕМ квалитет правец на BMW deflector.Правец на deflector прилагодена за BMW Серија 3 конвертибилна во Сива боја.Ветер defector намалува воздух draught и турбуленции во патничкиот простор.На овој начин тоа го задржува топлината во внатрешноста на кабината и го подобрува комфорт при возењето.Сите наши правец на блокатори се наменска за вашиот BMW Серија 3 кабриолет, нашиот врвен квалитет deflectors гарантира совршено се вклопуваат.Мрежа во челична рамка ќе се реши во правец на турбуленции намалување од 80% додека возите со врвот надолу.Кога конвертибилна ветробранското стакло е инсталиран на покривот победи?т биде нарушен додека се отвора или затвора.Го намалува правец на звуци и турбуленции во текот на отворен motoring во вашиот BMW Челична рамка за дополнителна сила TÜV тестирани се Достапни во повеќе бои Лесно installation OEM quality What е во box1 x Правец на deflector1 x Инсталација manual What алатки се needed There не се алатките кои се потребни.Ветрот deflector користи пролет натоварени snap се заклучува и ќе може да се монтира во рок од 30 секунди без модификации на вашиот автомобил.ПРАВЕЦ на DEFLECTOR BENEFITSExtend вашиот врвот надолу season The намалување на воздухот движење се зголемува ефектот на вашиот автомобил грејач.Ветрот deflector пренесувања ветер од на задниот дел на вашиот кабриолет и на тој начин доведува до формирање на топлина перница во патничкиот простор.Вози со вашиот кабриолет со врвот надолу во сите годишни времиња.Намалување на бучавата level Without гласно правец на турбуленции што може да се вози во мир и тишина со врвот надолу.Ќе бидете во можност да уживаат во аудио системот на вашиот автомобил, разговор со патници и да се направи телефонски повици.Патуваат на автопат брзина за неколку часа повеќе не е исцрпувачки.Safety Awind deflector нема да го нарушат задните визија и е во согласност со сите регулативи за безбедност.Лесен за инсталација и 100% гарантира fit All правец на deflectors се специјално направени за одреден модел и тип на автомобил, овој начин совршено се вклопуваат е осигурените лица.Подигнување или спуштање на topis не ефект.