DreamController Оригинални Прилагодено Дизајн Контролер Компатибилен со Xbox Еден / Серија S / Серија X Безжичен Контролер
  • Ново

DreamController Оригинални Прилагодено Дизајн Контролер Компатибилен со Xbox Еден / Серија S / Серија X Безжичен

DEN 2879.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Секогаш ќе остане на вашиот целен со овој контролер напредна технологија mappable игри копчиња, dual тркалаат мотори и висок текстура зафат.Нови извонредно дизајни и стандардизира копчето распоред со сите нови споделување на копчето.Одликувајќи се извајани површини и рафинирани геометрија за ефективни контроли и подобрена удобност за време на игра.Овој контролер, исто така, поддршка за bluetooth и безжична технологија.Било какви Слушалки со 3,5 mm стерео приклучок компатибилен со xbox серија x контролер.