CountryArtHouse Металик Сребрена Киселина Слободни 20x20 Слика Рамка Душеци со Бела Core Bevel Намали за 16x16 Слики - Одговара 20x20 Рамка - Пакување од 100 Душеци - со Кеси & Backings
  • Ново

CountryArtHouse Металик Сребрена Киселина Слободни 20x20 Слика Рамка Душеци со Бела Core Bevel Намали за 16x16

DEN 2150.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100-Pack w/ Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4-Ply Душеци.Вкупната Големина 12" x 16" - Bevel Намали Отворање на Големината на 7.5" x 11.5" за 8" x 12" Фото.Поддршка и Јасна Кеси СЕ опфатени со оваа опција.Нашите Киселина-Слободен matboards се 4-ply и функција Бела Јадро.Со вкупна големина од 20" x 20", овие душеци се вклопуваат во 20" x 20" рамки.Секој мат е bevel намали за да се зголеми вашиот 16" x 16" фотографии.Вистинските мат отворање големина е 15.5" x 15.5" инчи, така што тоа може да безбедно и сигурно екранот на вашиот 16" x 16" фотографија, уметност, needlepoint, знак, итн.Вклучува подлога и кеси.