KANULAN Елка Вештачка Елка Уникатен Шарки Божиќ Дрво Розова Метал се Залагаме за Девојка Подарок 180Cm/6Ft Карневал Дома Партија Декорација за Дома
  • Ново

KANULAN Елка Вештачка Елка Уникатен Шарки Божиќ Дрво Розова Метал се Залагаме за Девојка Подарок 180Cm/6Ft Карневал

DEN 1701.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еко-пријателски Материјал : Ножеви На Нашиот Божиќ Дрво Се Направени Од Високо Квалитетни Пвц Материјал,Кој Не Само што го Прави Дрвото Изгледа Повеќе Реални И се Повеќе се Полни,Но исто Така да Додадете Анти-здроби Капацитет На Дрво.Метал стојат : елка користи метал стојат наместо на евтини пластични застане.Преку овој дизајн, сите ние сакаме да се постигне е да го додадете стабилност на дрвото.Ова е магијата дрво, што го прави вашиот дом изгледа целосно на фестивалот атмосфера дури и од надвор.Тоа е убав украс за прикажување во вратите, ходници, тремови и patios.Удобен дизајн : Шарки гранки и свитлива се залагаме за брзо прилагодување и солза-Надолу,што го Прави лесно да продавница до следната година.Убава и свечена : Ова шарки вештачка елка ќе биде око-Фаќање на централен да било соба во текот на празниците.