GQKIN Електрична Четка за заби 4 Вибрации Прилагодливи USB Брзо Полнење Преносни Рачен Четка за заби со 4 Замена Brushhead за Дом, Канцеларија
  • Ново

GQKIN Електрична Четка за заби 4 Вибрации Прилагодливи USB Брзо Полнење Преносни Рачен Четка за заби со 4 Замена

DEN 1679.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Четката големина е за 31x13x15cm (L*W*H), на пакет тежина е околу 0.8 kg.Ние особено се опремени со 4 четка главата за вашиот млечни треба.Направени од високо-мекост влакната кои можат ефикасно чистење на забите, без да му наштети на вашите непца.Она што U Се : 1 x Електрична Четка за заби, 4 x Четка Глава, 1 x-Кабел 1 x англиски јазик Прирачник.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се реши во рок од 24 часа.Електрична четкичка за Заби за Домашна Употреба.