110V Сендвич Panini Притиснете Countertop Panini Скара Една Целосна Линискиот Електрични Плочи од Нерѓосувачки Челик Сендвич Создателот Контрола на Температурата Не се Држи з?
  • Ново

110V Сендвич Panini Притиснете Countertop Panini Скара Една Целосна Линискиот Електрични Плочи од Нерѓосувачки

DEN 4284.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки челик изградба+леано железо скара на плоча : На скара Сендвич е направен од премија одделение од нерѓосувачки челик +фрлија алуминиум скара на плоча, компактен и здрав, изолација, пластична заврши за дршката, се осигура нејзината безбедност во секојдневна употреба.Кој не само што го прави погоден за храна продавници, барови, ресторани, но е исто така исклучително решение за семејствата.Дури и брзо греење : Специјални дизајнирани отвори, се обезбеди скара машина може да работи во добра состојба.Со својата дури и брзо загревање за сите ребрести фрлија-алуминиумски плочи.Прилагодлива температура & ноннозе се лизга : Подготви Panini скара сендвичи, како сакате со прилагодлива контрола на температурата(122°f-572°f (50℃-300℃)), отпорни на топлина се справува & не се лизга нозе.Мулти-апликација : Опремени со економично греење на елемент, да ги задржи пониска потрошувачка со висока ефикасност совршен за готвење зеленчук, месо, сирење на скара, пржени јајца, Panini сендвичи, хамбургери, пилешко, зеленчук, итн.Пакетот вклучува : ќе добиете 1pcs комерцијални сендвич Panini притиснете скара.ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми околу комерцијалните сендвич Panini притиснете скара,ние ќе ви одговори во времето.Спецификации : Греење Областа на Горната Плоча : 214*214mm Heating Областа на Долната Плоча : 225*235mm Temperature Опсег : 50-300℃ (122-572℉)Големина:31*41*21cm Machine Тело Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Mould Плоча Материјал:алуминиум со Тефлон Обложена(Не-стап Површина)Напон:110v Power : 1800w Baking Време : Без Timing Product Тежина : 24kg(26lb)Пакет се Вклучени : 1 *Палачинка Machine4 * Чистење Sponges2 * Brushes1* Јајце Bat1 * Храна Клип.