Bandier Жените Wsly Ecosoft Класичен Џеб Jogger
  • Ново

Bandier Жените Wsly Ecosoft Класичен Џеб Jogger

DEN 952.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

39% Памук, 38% Полиестер, 23% Rayon.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.WSLY е стрит-мудро работ со намерна постоење.Ние се користат органски и рециклирани материјали кои се чувствуваат како добри за вашата кожа, како што се на животната средина.Од рециклирани етикети на compostable кеси, сè е во насока на овозможување на вршење на подобро.Крајната во свесна удобност - WSLY за одржлив потење се направени од нашите потпис Ecosoft ткаенина што ги прави супер мека и лесна.Карактеристики : Тенок одговара.Странични џебови со везени WSLY логото на носителите е левата нога.Прилагодливи drawstring внатре мека гума за џвакање корселе.Мека гума за џвакање во глуждот.Работи точно за големина.Моделот е облечен големина мали. 28 1/2 инчи inseam.Нашите бои се врзуваат индивидуално се врзани и обоена со рака, што резултира во варијации на засенчување и боја во секој објект - не постојат двајца се токму така!Препорачливо е дека оваа облека се мијат одделно додека понатаму боја е објавен и тоа дискреционо право се користи кога се носи со посветла боја на облека.Ткаат тип : Сплетам.