Жица Тркала Жица Четка, Арбор, 10, 0.020
  • Ново

Жица Тркала Жица Четка, Арбор, 10, 0.020

DEN 419.04

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Цена За : Секој За Употреба Со : Клупата/Пиедестал Брусилки Предмет : Жица Тркала Четка Max.ВРТЕЖИ во минута : 3600 Арбор Дупка : 2" Трим Должина : 3" Четка Кол. : 10" Монтажа Тип : Арбор Дупка Жица Кол. : 0.020" Наежвам Тип : Crimped Жица Пополни Материјал : Јаглероден Челик се Соочуваат со Ширина : 1-1/8" во Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Жица Тркала Четка, Монтажа Тип Арбор Дупка, Арбор Дупка 2 In., Четка Кол. 10 In., Жица Кол. 0.020 In., Max.3600 ВРТЕЖИ во минута, Пополнете Материјал Јаглероден Челик, Наежвам Тип Crimped Жица, се Соочуваат со Ширина 1-1/8 Во., Трим Должина 3 Во., За Користење Со Клупата/Пиедестал Брусилки '.