Нана GDBSS Црна Античките Наслика Простор Алуминиум Крпа Багажник, Метал Крпа Бар, Ѕид-Монтирани Крпа Носителот Крпа Полица,за Бања, Кујна
  • Ново

Нана GDBSS Црна Античките Наслика Простор Алуминиум Крпа Багажник, Метал Крпа Бар, Ѕид-Монтирани Крпа Носителот

DEN 4218.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите метали - алуминиум легура обезбедува убавината, квалитетот и долговечноста.Својот модерен дизајн и практични естетика ќе им даде на вашиот бања совршен изглед.Инсталиран во бањи, спални соби, кујни, канцеларии, барови, студија, градина фрла или други места каде што можете да се откажам различни крпи или мали предмети.Едноставно ја избришат со мека, влажна крпа за да се отстрани прашина.Лесно да се инсталира - Запечатување завртки, монтира на ѕид.Добредојдовте на нашиот магазин, различни стилови за вашето купување.Име : Крпа rack Style : едноставен modern Name : крпа ring Material : space aluminum Surface технологија : црна античките paint Scope : бања / bathroom Applicable сцени : влезот, бања, дневна соба, студија, спална соба, трпезарија, облека продавница, бар, балкон, коридор, итн.Главната употреба : позадина декорација, екранот стои, полици и украси.Совет : Само продаде крпа багажник, други прикажува предмети кои не се за продажба.