GXP 43 x 50 x 6 Црн Покрив Управување со Товар Нето Врвот Багаж Товар на Носителот
  • Ново

GXP 43 x 50 x 6 Црн Покрив Управување со Товар Нето Врвот Багаж Товар на Носителот

DEN 1161.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предмети ќе ви бидат доставени во рок од 3 - 10 работни дена по испорака.Карго кошеви нудат голем бараат начин да го добиете вашиот товар од вашето возило и безбедно да се носат на вашето патување.Одлично за кампување резерви, firewood, багаж, лов и риболов опрема, и повеќе.Овој товар кошница ви овозможува да носат опрема на покривот на вашето возило.Одговара на повеќето фабрика и резервни покривот полици.Аеродинамичен облик и вклучени обтекател намали влечете и правец на бучава.