UXZDX Аквариум Декорација Риба Засолниште Куќа Коралниот Гребен Риба Резервоарот Уредување Украси Пејзаж Дома Декор Додатоци
  • Ново

UXZDX Аквариум Декорација Риба Засолниште Куќа Коралниот Гребен Риба Резервоарот Уредување Украси Пејзаж Дома

DEN 1843.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се создаде природен животната средина за рибите.Реална моделирање и не било загадување на водните животни.Направени од смола, трајни, природата, безбедно и Еко-пријателски.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Број на модел : Аквариум, риба резервоарот, Рептили Кутија Decoration Aquatic Украси Тип : Ornaments Material : resinfunction : Декорација и landscapin Aquarium декорација : ornaments Fish Резервоарот уредување : Аквариум Accessories Create природен животната средина за рибите.Реална моделирање и не било загадување на водните животни.Направени од смола, трајни, природата, безбедно и Еко-пријателски.Дава засолниште, криејќи места, места за забава на риба.Направете вашиот аквариум изгледа многу повеќе да се забавуваат и промените во убава waterscape.Пакетот вклучува : 1 Аквариум декорација Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Овозможи удобна околина.