Верски Снабдување Чан и Ciborium
  • Ново

Верски Снабдување Чан и Ciborium

DEN 1622.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Верски Снабдување Центар.A-2506 S."Чашката" и Ciborium."Чашката" & Paten, Ciborium.Овие прекрасни парчиња Сребро обложено со Рака-зачукуваше текстура и, исто така, карактеристика вистински оникс јазол."Чашката" е 6-1/2" висок и се држи до 11 оз.Вклучува 6-1/8" сад paten.На Ciborium е 7-1/2" висок и има 200 домаќините.