РКА 11 Делта Про Само 11,6 Инчен Quad-Core 2GB RAM меморија, 32GB Меморија IPS 1366 x 768 екран осетлив на допир WiFi, Bluetooth со Монтажни Тастатура за Андроид 9.0 Таблета (Само 11,6, Виолетова)
  • Ново

РКА 11 Делта Про Само 11,6 Инчен Quad-Core 2GB RAM меморија, 32GB Меморија IPS 1366 x 768 екран осетлив на допир

DEN 5040.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.РАЗНОВРСНА : го Добиете најдоброто од двата света и употреба, како ниту една таблета/компјутер или лаптоп со лесно отстранување на тастатурата.БРЗИНА : 1.3 GHz, 4 Quad-Core Процесор. 1366x768 екран осетлив на допир Екран (само 11,6").На животниот век на батеријата до 6 часа.ВГРАДЕН : 2 GB RAM меморија, 32 GB Флеш Меморија за Складирање (Micro SD-да се прошири до 128 GB), Dual 2 MP Предна/Задна Камера, Полн USB и Микро USB приклучок, Bluetooth, и Батерија.ЗА РАБОТА ИЛИ ИГРА : Останете ефикасно со Android OS 10 и претходно инсталирани апликации достапни на допир на прстите.Компатибилен со Google Play.ВКЛУЧУВА : Бесплатно патување на тастатурата и AC адаптер.Пристаништа/Приклучоци : Микро USB, Полн USB, слот за Micro SD картичка, 3.5 mm џек за Слушалки, Микрофон, DC џек.