ATERET Извртени ProManila Јаже Канап јас UnManila 3 Влакно Синтетички Полипропилен Јаже јас 2 инчен x 50 нозете ми се Повеќенаменски, Лесни, Време-Отпорни Кабелот за Оркестарот, У
  • Ново

ATERET Извртени ProManila Јаже Канап јас UnManila 3 Влакно Синтетички Полипропилен Јаже јас 2 инчен x 50 нозете

DEN 3309.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОПТИМАЛНО РЕШЕНИЕ : Вашата внатрешна и надворешна изработката на проекти се полесно со нашата неверојатна полипропилен јаже!Нашите морски јаже е на тешки алтернатива на класичните манила јажиња кои ние се користи за да се.Тие се практично решение за одликувања, ranches, фарми, DIY проекти, па дури и морските употреба, како и многу други внатрешна и надворешна употреба.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : премиум занает јаже е направен целосно од полипропилен, тешки-должност материјал кој може да издржи екстремни температури, лошите временски услови, УВ зраци, хемикалии, масла и триење.На извртени јаже има голем шок апсорпција и не kink, што го прави посигурен додаток за внатрешна и надворешна употреба.УЛТРА-СИЛНА ДИЗАЈН : Оваа тешка јаже има висока затегнувачка цврстина за долгорочната јазли и супериорни перформанси.Тие се одлични за уникатен дом проекти за подобрување, но исто така може да се користи за многу комерцијални и градилиштата.Јажиња се многу разноврсна додаток кој се издвојува поради неговата тешки-должност дизајн и еластичност.РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА : Изберете помеѓу должина од 50 метри, 100 метри, 300 метри, 600 метри, или 1.200 метри.ATERET Полипропилен Јаже дијаметар, дебелината опции : 1/4 инчи, 5/16 инчен, 3/8 инчи, 1/2 инч,3/4 инчи, 1 инч, 1 1/4 инчи, 1 1/2 инчи и 2 инчи.ЗОШТО ШТИЦА СНАБДУВАЊЕ – Ние овозможува на нашите клиенти со алатки и материјали потребни за да се заврши нивниот проект безбедно и affordably.Ние ќе се фокусираме на сервисирање на индустриски и станбени изведувачи на викенд DIY воин со нашиот бренд ATERET во јаже, лична заштитна опрема и да падне заштита.Услуги на клиентите и задоволството е клуч за нашиот успех со тоа што брзо доставување на големо производи по поволни цени.