E. Џејмс 25 ft. Флексибилни Viton Цевки, 9/16 Надвор Кол, 5/16 Внатре Кол.
  • Ново

E. Џејмс 25 ft. Флексибилни Viton Цевки, 9/16 Надвор Кол, 5/16 Внатре Кол.

DEN 2296.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Viton Цевки Црна боја 25-ft.length Oil-, хемиски и времето-отпорни цевки има одлични механички својства.Обично се користи за автомобилската течност пренос и пренос на апликации, и во системи за подмачкување.Фирма Темп.опсег : -30° до 400°F Цврстина : Брегот A75 Предмет : Цевки Цевка Материјал : Viton Цевка Цврстина : Брегот На : 75 Внатре Кол. : 5/16" Надвор Кол. : 9/16" Дебелина На Ѕид : 1/8" Макс.Притисок : Не Оценет Цевка Должина : 25 ft.Цевка Боја : Црна Тип : Флексибилни Темп.Опсег : -30 Степени до 400 Степени F Толеранција : +/-0.025".