zaizai Битка Јаже, Вежба, Тренинг Јаже со Сидро за Полнење Битка Вежба Тешки Обука Јаже - Durable Поли Dacron, за Дома Салата Фитнес Вежби
  • Ново

zaizai Битка Јаже, Вежба, Тренинг Јаже со Сидро за Полнење Битка Вежба Тешки Обука Јаже - Durable Поли Dacron,

DEN 1389.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【УЛТРА ТРАЈНИ ИЗГРАДБА 】– Направен од висок квалитет, премиум материјали, па вашиот пондерирана тренингот јаже нема да започнете протриване и доаѓа освен, дури и на бетон.Тешка должност, екстра долг обложени рачки за заштита на вашите раце и да се даде сигурна потпора за сите вашиот тренинг и вежби!Нашата тешка битка јажиња се построги од најтешките вежби – Ние гарантираме тоа. 【ПРЕНОСНИ】– јажето е флексибилен дизајн го прави лесно да се собере и да се земе речиси насекаде—од дом на салата,, парк, или на плажа и повторно ќе се врати. 【БРЗО ДА се ПОСТАВИ КАДЕ било】 – да го Зголеми вашиот тренинг со повеќе време, всушност, работат надвор и помалку време за прилагодување и адаптација на опрема.Користете го нашиот екстремни затегнувачка цврстина засилен најлон водител на ремени и carabiner да се обезбеди вашиот битка јаже насекаде во секунди. 【ОДЛИЧНА ЗА СЕКОЈА ФИТНЕС НИВО】– Conditioning Јажиња се интензивен, но е безбедно да се користи од страна на мажите и жените на сите нивоа.Подолго и погусто јажиња имаат поголема тежина и затоа се обезбедат повеќе моќни работат надвор. 【РАЗНОВРСНА ЈАЖЕ】– Целото Тело се Вежба Физичка Обука Јаже Одлична за физички вежби обука јаже, битка јаже, фитнес јаже, фрлање јаже, качување сила јаже, итн.