Дами Сауна Слабеење Панталона Neoprene Топла Термо Legging Weat Shapers Одговараат за Потење Масти Горење Abdominal5
  • Ново

Дами Сауна Слабеење Панталона Neoprene Топла Термо Legging Weat Shapers Одговараат за Потење Масти Горење Abdominal5

DEN 431.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Neoprene. 1.ГОЛЕМИНА НА : 1 : S,2 : M,3 : L,4 : XL,5 : 2 XL,6 : 3 XL.Согорувањето на мастите панталони изграден за да се направи вашиот стомакот, колковите и бутовите изгледа построги и за тон, додека обезбедување на цврста контрола.Научни дизајн и компресија ќе ви помогне да исправен став на телото, израмните стомакот, тенок бутовите, и цврст стомак, што доведува до повеќе моделирани слика и визуелно да го намали телесната тежина. 2.Пот панталони се изработени од neoprene и најлон, кои обезбедуваат голема еластичност и цврстина.На шевовите се силни, но дискретно. 3.Пот панталони подобри потење со задржување на вашето тело топлина, се вози вашиот стомак и leggings лудо, гори за време на вежбање, топлина на вашите мускули и мобилизирање на масните клетки, сребро leggings сауна панталони направи да се пот пет пати повеќе. 4.Топла neoprene сауна костум антисептик панталони направи да се пот повеќе внатре и чувајте се исуши надвор, така што тоа нема да ви остават чувство непријатно или да се прегрее дури и во лето.Висок половината спортски панталони за жени се идеални за внатрешна и надворешна активности.Научни дизајн и компресија ќе ви помогне да исправен став на телото, се постават стомакот рамен, ѕвонење на вашиот стомак и го обликуваат менувачот.Тоа беше со цел да се зголеми ефективноста на обука и горат мастите и го забрзуваат согорувањето.Тоа ќе ви помогне пот повеќе со своите внатрешни текстура.Таа ја апсорбира потта и влага надворешната структура и намалување на тежината.Облик на тенок фигура брзо Боја : Црна.ГОЛЕМИНА на : 1 : S,2 : M,3 : L,4 : XL,5 : 2 XL,6 : 3 XL Материјал : Надворешното : 90% Полиестер+10% Spandex.Внатрешниот : 100% Thermogenic Полимер.Пакетот вклучува : 1 Жени Тело Shaper Панталона.