SMQHH Selfie Прстен Светлина, Мобилен Телефон Надворешни Удари & Selfie Светла Макро & Ringlight Трепка Фотографија Светлина Белење на Видео во Живо Сидро Светло за Снимање (Боја
  • Ново

SMQHH Selfie Прстен Светлина, Мобилен Телефон Надворешни Удари & Selfie Светла Макро & Ringlight Трепка Фотографија

DEN 1269.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Светлината е dimmable од ладно на ѕвонење за да се загрее на ѕвонење, така што можете да го користите прстен светлина во многу ситуации.Три боја температура прилагодување : различна боја температура осветленост ефект, ладна светлина/soft light/топла светлина.Soft light : ангел очи, поставен на очи, ќе се појави кога снимање.Широко се користи : везови нокти, една светлина со двојна употреба, широко се користи во студијата, како што се embroidering и фризерски, повеќе професионални убавина пополнете светлината.Работа со повеќето уреди кои поддржуваат USB порт, како лаптоп, моќ банка, AC адаптер итн.Безжичен ДАЛЕЧИНСКИ што ви овозможува да го контролирате вашиот телефон и полагање раце се слободни слики.Производ information Black color Model : РЛ-18 IILed : 512 PCSInput моќ : 110v-240v 50hz / 60hz Output моќ : 48w LM : 1598 LM; 1690 LMSetting опсег : Континуирано adjustment Color температура : 3200 к-5500 к (± 200 к)Флеш индекс : РА> 95 Package вклучуваат : 1 * LED Прстен на Light1 * моќ cable1 * bag1 * телефон clip1 * мини ball Package Тежина : околу 5000g Outer кутија големина : 54 * 45* 12cm I сум многу среќен што може да се дојде во мојата продавница и да ви посакам среќен живот.Ве молиме оставете ги вашите повратни информации во e-mail, Доколку има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.