НИ Игри Економија Затегнување-O-Војна Јаже
  • Ново

НИ Игри Економија Затегнување-O-Војна Јаже

DEN 2095.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НИ Игри Економија Затегнување-O-Војна Јаже - 50' (ЕА).Употреба во салата класи, rec центри или на игралишта за промовирање на тимската работа и на пријателски натпревар.Ги поттикнува децата да работат заедно како тим да се повлече противничкиот тим на теренот.Врвот одделение манила јаже стои до интензивна влече движења и силна костец со играчи.Плетенка и looped завршува за сидро лице, 72" јамка.НИ Игри 1040968 Економија Затегнување-O-Војна Јаже - 50' (ЕА).